Servis a revize požárních uzávěrů

Vzhledem k tomu, že jsme výrobce dřevěných požárních uzávěrů (okna, dveře, stěny), rozhodli jsme se naši nabídku rozšířit o servis a revize požárních uzávěru.

Požární uzávěry patří mezi důležitě druhy požárně bezpečnostních zařízení v objektu. Omezují šíření požáru a výrazně zvyšují požární bezpečnost staveb, proto by se pravidelná kontrola těchto uzávěrů neměla podceňovat.

Důležitost revize PBZ podtrhuje i vyhláška MV ČR č. 246/2001, která majitelům objektů ukládá provádět kontrolu provozuschopnosti požárně bezpečnostního uzávěru minimálně jedenkrát ročně!

Náš proškolený technik při revizi provádí kontrolu kompletnosti, neporušenosti a funkčnosti požárního uzávěru. U uzávěrů vybavených samouzavíracím zařízením, kontroluje jeho funkčnost.

Na závěr revizí je vždy vystaven doklad o kontrole provozuschopnosti a po uhrazení faktury je předána dokumentace kontrolovaných požárně bezpečnostních uzávěrů, která je na vyžádání doplněna o fotodokumentaci.

Cena kontroly provozuschopnosti se určuje individuálně a to především podle počtu kontrolovaných požárních uzávěrů.

Naši výhodou je, že pokud se zjistí po kontrole požárních uzávěrů, že některé jsou neprovozuschopené. Obratem Vám vypracujeme cenovou nabídku na opravy a po Vaši akceptaci ceny Vám opětovně uvedeme PBZ do stavu provozuschopeného.

Kontaktujte nás na email info@p-u-p.cz nebo přímo odpovědného pracovníka pana Jakuba Janíčka janicek@p-u-p.cz.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím