O nás

Společnost Požární uzávěry Praha s.r.o. se zabývá výrobou a montáží dřevěných atypických dveří, oken, stěn a revizních dvířek. Výrobu dřevěných požárních uzávěrů stavíme na nejnovějších CNC technologií a proto dosahujeme vysoké kvality a efektivity. Při výrobě jsou používány pouze vysoce jakostní a certifikované materiály. Naše výrobky byli v minulosti dodány do velmi významných objektů v celé České Republice.

Historie

Již od roku 1990 poskytuje služby v oblasti požární bezpečnosti staveb. V roce 2007 společnost změnila svojí právní formu z OSVČ Stanislav Bastl na BASTL-Požární uzávěry Praha s.r.o. S. Bastl odešel v roce 2013 do důchodu a firmu předal V. Nenadálovi.

1990
Začátek společnosti je datován pod názvem Stanislav Bastl, OSVČ v oboru požární ochrany. Zahájení obchodní činnosti spojené s technickými pomoci pro dřevozpracující společnosti. Další zaměření je kompletní zajištění požární bezpečnosti staveb, díky významné spolupráci se společnosti PROMAT PRAHA.
2000
Navázání spolupráce s Ing. Vlastimilem Kubartem a založení společnosti Požární uzávěry Praha s.r.o. Oba jednatelé pracují na vývoji dřevěných požárních uzávěrů a v roce 2002 je první zkouška dřevěného požárního uzávěru ve statní zkušebně ve Veselý nad Lužnicí. Z kraje 21. stolení společnost zahajuje vlastní výrobu, která se nacházela ve Vodňanech a vede ji jeden z jednatelů pan Ing. Vlastimil Kubart. Druhý jednatel Stanislav Bastl má na starosti obchodně technické zastoupení společnosti v Praze.
2006
Bohužel spolupráce mezi jednateli vydržela jen několik let. Pan Stanislav Bastl odchází ze společnosti Požární uzávěry Praha s.r.o. V tomto roce dochází ke změně názvu společnosti na Požární uzávěry s.r.o. a již pan Stanislav Bastl s touto společností nemá nic společného. Pan Stanislav Bastl zakládá již po druhé společnosti na výrobu a montáž dřevěných požárních uzávěrů a to BASTL-Požární uzávěry Praha s.r.o.
2008
S tímto rokem přichází nová další jednatelka a to uznávaná odbornice se specializací na posudky v oblasti požárních uzávěrů, paní Ing Zdeňka Stará. Další změnou je výrobna, již od roku 2006 se navyrábí ve Vodňanech, ale hlavní výrobní provozovnou je Truhlářství Závurka, Roudnice nad Labem. A také dochází ke změně názvu na Ba&Sta - Požární uzávěry Praha s.r.o.
2010
Společnost se vrací do starých kolejí a to opět na jednoho jednatele pana Stanislava Bastla a název BASTL- Požární uzávěry Praha s.r.o. Společnost vyvýjí první designové bezpolodrážkové dveře a zkoušku provádí ve statní slovenské zkušebně v Batizovicích.
2013
Počátkem roku pan Stanislav Bastlpředává a prodává svou firmu BASTL-Požární uzávěry Praha s.r.o. Tehdy pan Stanislav Bastl netušil co bude následovat (nemoc). Bylo to dobré rozhodnutí, protože díky tomu firma nezanikla. Novým jednatelem společnosti se stává pan Bc. Vojtěch Nenadál, absolvent Vysoké školy Ekonomických studií a osoba odborně způsobilá v požární ochraně.
2017
Zahájení výroby se současnou výrobou společnosti NENADAL s.r.o., v průběhu roku společnost vybudovává novou vzorkovou prodejnu v Mělníce.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte.

Souhlasím